İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, İngiltere, Brighton ve Eastourne’de bağımlılıklar ve travmatoloji  alanlarında özel rehabilitasyon  kurumlarında gönüllü olarak görev yapmıştır. 2 yılın ardından, Türkiye’ye dönerek, kariyerine Şirketlerde ki  en önemli değerin, kaynağın İnsan olduğuna olan inancı ile  İnsan Kaynakları alanında başlamıştır.    Honeywell Otomasyon Sistemleri, Energizer, Komili Holding,  Amcor Ambalaj, İmpro Otomotiv, Cummins DBU ve son olarak da Amgen/Mustafa Nevzat ilaçta Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonlarında toplam 30 yıla yakın profesyonel olarak çalışmıştır. 40 saat süren  CTI (Co-Active)Koçluk eğitimini tamamlamıştır

 

Liderlik Gelişim Programı, Çeşitlilik ve Dahil olma (Diversity&Inclusion), Transaksiyonel Analiz, Çatışma Yönetimi ve Anlaşma Teknikleri, Yüksek Performanslı Ekip oluşturma ve Yönetme, VUCA, Stratejik Çeviklik konularında Türkçe ve İngilizce  eğitimler vermektedir.

Aynı zamanda İK Yönetim Danışmanı olarak Kültürel Değişim ve Sahiplenme ve Yetenek Yönetimi, Mentorluk, Performans Değerlendirme, Kariyer Planlama, Norm Kadro planlaması gibi Stratejik İnsan Kaynakları Süreçlerinin kurulması alanlarında şirketlere destek vermektedir.

Profesyonel olarak İnsan Kaynakları alanında görev yaparken de ve Yönetim Danışmanı ve eğitmen olarak şirketler ile yol arkadaşlığı yaparken de kendini Şirket Psikoloğu olarak tanımlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtmektedir. Değişen iş dünyasında,  Biz’in Bir’den büyük olduğunun bilincini paylaşmaktan keyif aldığını söyler.