Konuşmacı / Mindfulness Eğitmeni / Yazar Konuşma Konuları

Mindfulness 101 ile Stress Azaltma ve odaklanma İşyerinde Mindfulness ve Doyumlu bir kariyer Mindfulness temelli Liderlik 2.0 Mindfulness Temelli Kritik Konuşmalar Alışkanlıkların Gücü: Alışkanlık Başlatma Ve Dönüştürme Atölyesi The Seed 10 Haftalık Alışkanlık Değiştirme Programı

Erhan Ali Yılmaz 2004-2015 yılları arası Miami, Riga, Kiev, İstanbul ve Stockholm gibi şehirlerde creative director olarak çalıştı. Diğer yandan da uluslararası pek çok üniversite ve konferansa eğitimci ve keynote speaker olarak katıldı.

2011 yılında boyun ameliyatıyla sonuçlanan stresse dayalı sağlık sorunları yaşadı. Sonrasında kendine iyi gelecek bir teknik arayışında  Mindfulness kavramıyla tanıştırdı. Bu tanışmanın ardından uygulamaya başladığı Mindfulness tekniklerinin zihinsel ve bedensel performansındaki dramatik etkileri bu konuya tüm dikkatini yöneltmesini sağladı.

Takip eden aylarda Mindfulness tekniğini insan hayatındaki kullanım alanlarının zenginliği ve kolektif bilince yapabileceği pozitif etkilerinin sırdaşı potansiyeli onu çok heyecanlandırdı.

Sonrasında Mindfulness tekniğini Türkiye’de her yaştan insanla buluşturup, onların zihinlerini daha sağlıklı ve verimli kullanabilmesine yardım edebilmek hayattaki amacı ve tutkusu halini aldı.

Bu amaçla 2015 yılında Mindfulness Academy’i kuran Erhan, bugüne kadar Türkiye’de ve uluslararası alanda 10000’i kurumsal yönetici olmak üzere 100.000 üzerinde kişiyi Mindfulness kavramıyla tanıştırdı.

Erhan Ali Yılmaz bugün yurt içi ve yurtdışında mindfulness temelli seminerler vererek insanların iş ve özel hayatlarından aldıkları tatmini ve yakaladıkları başarıyı artırmalarına destek olmaya devam ediyor.