25 yıldır çalışma hayatının içerisinde birçok deneyimler yaşayarak ve bunları hayatın sunduğu deneyimler ile pekiştirerek yol almaktadır. Hayattaki en önemli sorumluluğun kendimize yolculuk olduğunu bunu özellikle tadını çıkararak yapmamız gerekliliğine gönülden inanarak yerine getirilebileceğini belirtmektedir. Eğitimlerde en önemli amacı; değer ve potansiyeli keşfetmektir.

Satış yönetimi, Kendine Liderlik ve Bireysel Farkındalık özellikle çalıştığı alanlar arasında yer almaktadır.. Satışın tüm aşamalarında sorgulayan, odaklanan ve umursayan satış ekipleri yaratmak, en önemlisi satışın hayatımızda tüm aşamasında olduğuna inanan biri olarak kişilerin performanslarını üst seviyelere çıkartmalarına yol arkadaşlığı yapmak adına çalışmalar yapmaktadır.

Güçlü Yönlere Liderlik, vizyoner ekipler yaratmak, kendine güvenen öğrenmeye hevesli ekipler oluşturmak adına takım çalışmaları diğer yetkinlikleri arasındadır.

Yasam Koçluğu ve Yönetici Koçluğunun yanı sıra saha satış koçluğu alanında çalışmalarda bulunmaktadır. Bireylere dokunmakta en keyif aldığı ve önemsediği konu vizyonun doğrultusunda değer ve rolleri yönetmek, kişinin kendisinin lideri olabilmesidir.

Takım Koçluğu, Yönetici ve Yaşam Koçluğu, Satış Koçluğu, NLP, EFT, Mindfulness, Performans ve Satış Yönetimi, Şiddetsiz İletişim aldığı eğitimler arasında yer almaktadır.

Tüm bunların yanı sıra NLP ile Satış Yönetimi, Kendine Liderlik, Başarı Alışkanlığı, Süreç ve Hedef Yönetimi, Güçlü Yönlere Liderlik, Çatışma Yönetimi, Problem Çözme ve Karar Verme, Geri Bildirim Verme ve Alma konularında gelişim danışmanlığı yapmaktadır.

400
Koçluk
30000
Eğitim
CPCC