30+ yıllık iş tecrübesine sahip olan Arzu Toygar, Değişim ve Dönüşüm Yönetimi alanlarında Kıdemli Danışman, Yönetici Koçu ve Eğitmen olarak çalışmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi bilgi teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. İş hayatının ilk yıllarında yazılımcı, sistem analist, proje yönetimi ve yönetim sorumlulukları alarak Bilgi Teknoloji alanlarında deneyim kazanmıştır.

Bosch Türkiye’de farklı görevlerde ve yerleşkelerde uzun yıllar çalışmıştır. Organizasyon Geliştirme ve Strateji’den sorumlu icra kurulu üyesi görevinden emekli olarak ayrılmıştır. Bu süreçte Otomotiv sektöründe uzmanlaşmak suretiyle, Bilgi Teknolojileri, Organizasyon Gelişim, Strateji Geliştirme, İletişim, Dijital Dönüşüm, Kültürel dönüşüm alanlarında süreç geliştirme ve değişim yönetimi projeleri yürütmüştür.

Uluslararası proje ve organizasyonlarda global çalışma ve üst düzey yöneticilik deneyimine sahiptir.

2014-2018 Döneminde Kalder Bursa Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı yapmıştır.

Gestalt Koçluk programını bitirmiş olup, 2015 yılından beri aktif yönetici koçluğu yapmaktadır.

5 yıldır Arama Katılımlı Yönetim Danışmanlığı, Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi (EDU) gibi danışmanlık şirketleri ile dönüşüm projelerinde kıdemli danışman ve proje yöneticisi olarak partner olarak çalışmaktadır.

Touch’ın hizmet verdiği gelişim ve dönüşüm projelerine eğitmen, yönetici koçu ve danışman olarak destek vermektedir

Evli, 2 erkek çocuk annesidir.

500
Koçluk
4500
Eğitim
30
Yöneticilik Deneyimi
ACTP