Koçluk bireysel ve kurumsal performansı artıran, gelişim ve değişimi başlatan güçlü bir yönetim aracıdır. Koçluk sürecinde bireyler farkındalıklarını artırır, bakış açılarını genişletir, hedeflerine odaklanır ve en önemlisi gerçekleştirmek üzere eylem adımları atarlar. Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu, sahiplenmenin, sorumluluk almanın, işe ve ilişkilere farklı ve yeni açılarla  bakabilmenin ve olumlu yaklaşımların iş yaşamında başarının temeli olduğu deneyimi ile koçluk yapar. 

Kılıçlıoğlu 1990′ ların ilk yarısında iş dünyamızın personel yönetiminden insan kaynakları yönetimine geçişinin öncü adımlarını görerek, Hürriyet Grubu üst yönetimine bir insan kaynakları gazetesi yayınlama fikrini sunmuş ve 1994 de projeyi  hayata geçirmiştir. Ürün ve marka yönetimi, iş geliştirme, müşteri ve ajans ilişkileri yönetimi, pazarlama ve satıştan sorumlu yönetici olarak görev  aldığı İK Gazetesi ülkemizde insan kaynakları yönetiminin geniş kitlelerce tanınmasına, değişim ve dönüşümüne önemli katkılar sağlamış ve uzun yıllar Hürriyet’in prestij ürünü olmuştur.2002’de mevcut görevinin yanı sıra Hürriyet Grubu’nun insan kaynakları sitesinin de pazarlama ve satış sorumluluğunu almış, 2005 yılında Gazetedeki görevlerini devrederek Yenibir İnsan Kaynakları Hizmetleri A.Ş ( www.yenibiris.com ) un Kurucu Genel Müdürlüğü’nü üstlenmiştir. Ürün yönetimi, iş geliştirme, içerik, bilgi sistemleri, pazarlama ve satış departmanlarından oluşan geniş  ekipleri kurmuş ve Haziran 2010’a kadar başarıyla yönetmiştir. 

Deneyim ve birikimlerini iş dünyasının farklı sektör ve alanlarında değerlendirmek üzere 2010 yılından bu yana iş hayatına danışman, koç, mentor ve eğitimci olarak devam etmektedir. ICF ( Internatinal  Coach Fedaration ) Türkiye Şubesi ve  yenibiris.com işbirliği ile 2009′ da başlattığı koçluk projesi iş dünyasında geniş kitlelerin koçlukla tanışmasını ve koçluk almayı deneyimlemesini sağlamıştır. 

Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu yurtiçi ve yurtdışında pek çok eğitim, seminer ve konferansa dinleyici ve konuşmacı olarak katılmıştır. 

2002 yılından bu yana, Koruncuk, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nda Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak sivil toplum çalışmalarına devam etmektedir.

Başlıca diploma ve sertifikalar; Takım Koçluğunda Derinleşme, Erickson Coaching Institute 2023, Yönetici Koçluğu, Academy of Executive Coaching 2016, Koçluğun Bilimi ve Sanatı, Çözüm Odaklı Koçluk, Erickson Coaching Institute 2007, NLP Practitioner, Bennett/Stellar University, Michael A. Bennett 2003, Stratejik Yönetim Programı, Pazarlama Modülü, Boğaziçi Üniversitesi 2000, Kurumsal İletişim Yönetimi, London School of Public Relations 1998, İletişim Fakültesi, İstanbul Üniversitesi 1991

IMG_0572
1000
Koçluk
1000
Eğitim
25
Yöneticilik Deneyimi