26 yıldır yetişkin eğitimi veren Ceren Çiçek; İstanbul (Erkek) Lisesi’ni bitirmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce Uluslararası Yöneticilik Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Borusan Otomotiv (BMW) ve Doğuşmotor (Audi & Porsche)’de Eğitim Uzmanlığı yaptıktan sonra Doğuş Otomotiv (VW Ticari Araç)’de Eğitim Şefi olarak çalışmıştır. Turkcell’de, Bireysel Satış Eğitim Müdürü olarak görev almıştır. 2010 yılında Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık’ı kurmuştur. Doğuş Otomotiv’de; VW, VW Ticari Araç, Scania, Skoda, Arçelik A.Ş.’de; Arçelik, Beko, Grundig, Altus, Renault Mais’te; Renault, Dacia, Tofaş’ta; FIAT, Otokoç, Arkas Holding, Honda, Ziraat Bankası, Kaleseramik, Amazon gibi Dünya’nın önde gelen markaları ile çalışmıştır. BMW ve VW markalarının akredite eğitmeni olup BMW markası adına  “Uluslararası Eğitmen” olarak da görev almıştır. Satış ve hizmet alanında, 3 uluslararası danışmanlık projesi yönetmiştir.

İhtiyaca özel butik gelişim programları tasarlamaktadır. Satış, liderlik, iletişim, ikna teknikleri, yetkinlik geliştirme, koçluk, transaksiyonel analiz, otomotiv, eğitmen geliştirme ve süreç yönetimi konularında uzmandır. Uluslararası AC (Association for Coaching) onaylı RLAC (Koçvari Liderlik) gelişim programı akredite eğitmenidir.

Eğitim alanında 2, danışmanlık alanında 1 “Uluslararası Ödülü” bulunmaktadır.  Yönetici Koçu olarak profesyonel koçluk çalışmalarına devam etmektedir.  Almanca ve İngilizce bilen Ceren Çiçek, evli ve 1 kız çocuk annesidir.

530
Koçluk
30000
Eğitim
23
Yöneticilik Deneyimi
PCC