Bir uzman, bir yönetici ve bir lider olarak profesyonel hayatındaki 30 yılı aşkın sürede her zaman önceliği merkezinde “İnsan” olan alanlarda fayda ve değer üretmektir.

ICF Global (Uluslararası Koçluk Federasyonu) üyesi ve PCC ünvanlı profesyonel bir yönetim koçu, bir kolaylaştırıcı ve gelişim danışmanı olarak, iş dünyasında aktif rol oynayan her yönetim seviyesindeki profesyonelin kendisine, liderlik yaptığı takımına ve içinde bulunduğu sisteme bütünsel bir bakış kazanması için koçluk, fasilitasyon ve gelişim eğitimlerinden oluşan hibrit bir süreçle katkı sağlıyor.

Liderlik ve Yöneticilik, Takım ve Ekip Gelişim ile Organizasyonel Gelişim Programları çalıştığı temel alanlardır. Bu programlar çerçevesinde liderin, liderlik yetkinliklerini tanımasına, geliştirmesine ve etkin kullanmasına, kapsayıcı ve ilham verici bir lider olarak kendisini geliştirmesine; takımların kendi iç dinamiklerini fark etmesi ve yüksek performanslı, yaratıcı ve etkili sonuçlar üreten bir takıma doğru gelişmesine destek oluyor. Organizasyonların insan odaklı ve çevik sistemler kurgulamaları için strateji geliştirme ve kültürel değişim yönetimi alanlarında süreçlerin tasarlanması ve kolaylaştırılması katkı sağladığı diğer bir alandır.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamladıktan sonra, kurumsal hayattaki profesyonel süreçte edindiği farkındalıkla, organizasyonların İnsan Kaynakları Yönetimine bütünsel bir bakış sağlamak adına bu alanda Yüksek Lisans Eğitimi almıştır.

Organizasyonlarda fark yaratan en önemli kaynak olan “İnsan faktörü” ne daha fazla temas edebilmek için, Yönetici ve Lider Koçluğu, Takım Koçluğu, TA (Transaksiyonel Analiz) Koçluğu, Mentorluk, NLP (Neuro Linguistic Programming) ve Fasilitasyon eğitimleri tamamladığı başlıca programlardır. Ayrıca gelişim eğitim süreçlerini SeriousPlay® ve SERIOUSCoaching® gibi yeni ve inovatif araç setleriyle güçlendirerek eğitimlerdeki bireysel öğrenme deneyiminin profesyonel hayata transferini kolaylaştırıyor.

Profesyonellerin gelişen ve değişen iş dünyasında uyumlarını kolaylaştıran ve sosyal beceri setlerini geliştirebilecekleri başlıca diğer eğitimleri ise; Yeni Dünyada Etkili İletişimin Dili, Fark Yaratan Güçlü Sorular, Dijital Beden Dili Farkındalığı, Zor zamanlarda DEÇ (Dayanıklılık/ Esneklik/ Çeviklik) Modeli, Yaratıcı Düşünme ve Geliştirme, Tasarım Odaklı Düşünme ve  SERIOUSCoaching® Liderlik Atölyesi dir.

Ayrıca Yoga ve Mindfulness uygulayıcı ve uygulatıcısı olarak “Dönüşüm içeriden başlar” felsefesi, gerek bireysel yaşamında gerekse de kolaylaştırdığı gelişim programları için temel aldığı bir felsefedir.

1000
Koçluk
2500
Eğitim
20
Yöneticilik Deneyimi